top of page
  • תמונת הסופר/תShay David

תוספות שיער באילת: 5 דברים שחשוב שתדעו

שיער הוא אחד מן האלמנטים החשובים והבולטים ביותר במראה החיצוני שלך. אך לצערנו, לא כל אחת התברכה בשיער שופע וחזק. אך לדבר זה יש פתרון פשוט למדי שצבר תאוצה ופופולריות בשנים האחרונות- אנחנו מדברים כמובן על תוספות שיער. תוספות אליה מתחברות לשיער הטבעי שלך ונותנות לך נפח שיתרום למראה השיער ולמראה הפנים בקלות ובצורה אורגנית.

אז מהן תוספות שיער, כיצד להתאים לך את התוספת הנכונה ביותר ומאיפה הן בכלל מגיעות? יש המון שאלות שבטח תרצי את התשובות עליהן, לכן החלטנו להכין במיוחד בשבילך מאמר שייתן לך את כל המידע המקיף על תוספות שיער, בו תוכלי גם למצוא המלצות של מספרה באילת שמבצעת הליך זה!


תוספות שיער
תוספות שיער

מהן תוספות השיער?

תוספות שיער הן תוספות של קווצות שיער אל השיער הטבעי שלך, שמטרתן למלא, לעצב ולשדרג את מראה השיער הטבעי. בעקבות התפתחות הטכנולוגיה והמדע כיום ניתן להדביק את התוספות הללו אל השיער שלך באמצעות פולימורים ושיטת הדבקה קרה, שהיתרון הגדול בהם הוא שבאמצעותם קשה לזהות את ההדבקה עצמה מה שמייצר תחושה טבעית מאוד לשיער שלך. בנוסף חומרים אלה אינם מזיקים לא לשיער ולא לקרקפת ולכן אינם משפיעים על בריאותך.

ניתן לחפוף, לסרק ולעצב את השיער שלך כרגיל גם עם תוספות שיער, ואפילו להיכנס לים או לבריכה איתן- על כן זה לא משנה את אורח חייך כלל והופך את תוספות השיער לנוחות מאוד לשימוש.

תוספות השיער מתאימות במספר מקרים. מקרה אחד הוא נשים עם שיער דליל באופן טבעי, שמעוניינות לייצר נפח בכדי לשדרג את המראה שלהן. מקרה שני הוא נשים שמסיבה זו או אחרת הן בעלות קרחות בקרקפת שלהן. במקרים כאלה ניתן למלא את הקרחות בתוספות שיער באופן שבו לא יבחינו בחללים הריקים. מקרה שלישי הוא נשים עם שיער קצר שמעוניינות להוסיף אורך לשיער שלהן. ניתן להוסיף תוספות שיער גם ככלי לרענון התספורת הנוכחית שלך באופן אופנתי.

סוגי תוספות שיער

קיימים מספר סוגים של תוספות שיער, כשהחלוקה העיקרית ביניהם היא שיער סינתטי ושיער טבעי.

שיער סינתטי הוא שיער שמיוצר במעבדות באמצעות חומרים מיוחדים שמטרתו להצליח לחקות ברמה גבוהה את השיער הטבעי.

שיער טבעי הוא שיער אדם של נשים שונות מרחבי העולם שמגדלות אותו ואז גוזרות אותו בצורה מיוחדת כך שניתן להדביק אותו כתוספת שיער. תוספות שיער מסוג זה מחולקות בדרך כלל לפי מדינת המוצא שמהן הגיעו, כשהשיער האירופאי לדוגמא נחשב לשיער איכותי ביותר.


תוספות שיער
תוספות שיער אוקראיני

מהי תוספת השיער שהכי מתאימה לך?

מאחר והמטרה היא שתוספות השיער ישתלבו בצורה אורגנית עם השיער שלך, כדי להתאים את תוספת השיער כדאי לבחור בשיער שמתקרב בצורה הטובה ביותר לשיער הטבעי שלך. כלומר אם השיער שלך חלק ושחור- כדאי לבחור בתוספות שיער שחורות וחלקות.

בנוסף, תוספות שיער טבעי, על אף שעלותן גבוהה יותר, תמיד נראות טוב יותר מתוספות שיער סינתטיות- לכן מומלץ לבחור בהן. כשאת פונה אל ספר באילת הוא יידע לעזור לך להתאים את התוספת הנכונה לך.


תוספות שיער שחור
תוספות שיער שחור

מהיכן מגיעות תוספות השיער?

תוספות השיער יכולות להגיע מכל רחבי העולם. יש תוספות שיער רבות מאסיה- בהן בעיקר מסין והודו, שמחירן נמוך יותר מתוספות שיער אחרות, והוא יכול להתאים לנשים שיש להן שיער שחור באופן טבעי. יש תוספות שיער מדרום אמריקה, שהן בצבע חום לרוב. מקור מומלץ מאוד לתוספות שיער הוא מאירופה, בעיקר ממזרח אירופה. תוספות שיער מאוקראינה הן פופולריות מאוד מאחר והשיער הטבעי שלהן הוא איכותי, נאה ומבריק.

תרומה של תוספת שיער

תוספות שיער קיימות לא רק לסיבות שהסברנו, אלא הן גם מתאימות לנשים שבגלל מחלה כזו או אחרת נאלצות להיות ללא השיער הטבעי שלהן. במקרים כאלה, תוספות שיער יכולות להיות פיתרון נהדר. לכן מספרות שונות מאפשרות לנשים לתרום משערן בכדי לתת שיער טבעי לאלה שאין להן. תרומות של תוספת שיער יכולות להיות מחווה נוגעת ללב, שלא מצריכה ממך יותר מדי מאמץ.

תוספות שיער- רק אצל צביקה זריהן, מעצב שיער באילת!

למדנו על היתרונות הרבים של תוספות שיער ועל התהליך המתבצע בעת טיפול מסוג זה, ועכשיו הגיע הזמן להחליט אם זה מתאים לך! אז אם את מחפשת מספרה באילת , מקצועית ואיכותית, למען טיפולי תוספות שיער- הגעת בדיוק למקום הנכון. המספרה של צביקה זריהן, מעצב שיער באילת, היא מספרה באילת מהמובילות ביותר שמתמחה כבר שנים רבות בשלל תחומי השיער- תספורות, תוספות, החלקות ועוד. צביקה זריהן הוא ספר באילת ששיער בשבילו היא שליחות. אנו מקפידים להעניק יחס אישי לכל לקוח ולקוחה ולהתאים להם את עיצוב השיער הנכון והמתאים ביותר עבורם בצורה מקצועית ונוחה.

רוצה לקבוע תור לתוספות שיער, תספורת או כל דבר אחר? מוזמנת ליצור איתנו קשר בהקדם. צביקה זריהן- מעצב שיער באילת שלא מתפשר על איכות!

27 צפיות0 תגובות

Yorumlar


bottom of page